hip hopWWO "Damy radę"

SHOW LYRIC

(Sokół)
Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe. Damy rade, bo nie damy się skłócić, nie będziemy słuchać ludzi, którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą.

(Jędker)
Radzisz se w trudnych przypadkach, o tym gadka właśnie, gaśnie twoje światło, łatwo się poddajesz, oddajesz inicjatywy. Wiesz co zjesz. Życie parzy jak pokrzywy. Chyba bardzo chcesz żeby ktoś kierował tobą, ja dam rade, bo jestem sobą. Będąc zależnym nie wyminiesz się z chorobą, szkoda marnować najlepsze lata (damy radę). Kwestia charta ducha. Chociaż tylu społeczniaków popierdala z ucha, chociaż popatrz, otwórz oczy. Nie daj się zaskoczyć chociaż. Dajesz radę to to kurwa okaż.
Pokaż swoją prawdziwą twarz
Damy rade -to dla moich ziomków, damy rade -dla ich rodzin i potomków, damy rade -dla bliskich i wszystkich, którzy wiesz. Też od życia co swoje bierz, damy rade.

refren (Iza)
Cudzej zawiści...

(Sokół i Jędker)
Chuj na to kładę, bo i tak damy rade razem.

(Iza)
...Dużej nienawiści...

(Sokół i Jędker)
Chuj na to kładę, bo i tak damy rade razem.

(Iza)
Cudzej zawiści, dużej nienawiści...

(Sokół i Jędker)
Chuj na to kładę, bo i tak damy rade razem, z lojalnym składem damy radę...

(Iza, Sokół i Jędker)
Wszyscy tu...

(Ekipa)
Damy rade!

(Sokół)
Ej, czy ty też wyrównujesz do dołu? Za mądry dla ciebie, kto mądrzejszy od ogółu matołów? Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty? Ludzie zachowują się jak ogrodnika psy. Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej, tylko myślisz żeby inni mieli mniej... Ej, śmiej się, śmiej, zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał. Niech myśl jedna ogarnie tu wszystkie umysły...

(Ekipa)
Damy rade!

(Scratch - Wilku)
Ręce swe do nieba wyślij, ręce swe do nieba wyślij.

(Sokół)
Złożę dwie Wiktorie, lewa na górze. To, że damy rade, to leży w naszej naturze, zapomniałeś już, że nie mieliśmy nic nie tak dawno? Z grupą lojalną, przeciw nam całe bagno. Dziś nie przestaniemy iść, dumnie żyć. Wierzę, że ty też możesz przejść przez wyjątkowe okoliczności...

(Ekipa)
...I dać radę...
...I dać radę..

refren

Other hits from WWO

W wyjątkowych okolicznościach

Play ALL from WWO